ДОСТАВКА ТА ГАРАНТІЯ

Доставка книги «У жерлі вулкану» здійснюється перевізником «Нова Пошта».

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт за допомогою кур’єрської служби компанії «Нова Пошта». Доставка здійснюється на склад кур’єрської служби.

Вартість доставки здійснюється відповідно до тарифів перевізника.

Термін доставки замовлення по Україні 1-7 робочих днів в залежності від населеного пункту. Остаточні терміни доставки у Ваше місто обговорюються додатково.

Можлива адресна доставка товару кур’єрською службою Нової Пошти,

При отриманні товару ми рекомендуємо Вам перевірити його комплектацію та зовнішній вигляд.

Зверніть увагу: замовлення, оформлені до 15:00, доставляються до відділення «Нова пошта» на наступний робочий день (у віддалені населені пункти на 2-3 день). Замовлення, оформлені після 15:00, будуть відправлені на наступний день. Замовлення може безкоштовно зберігатися на складі «Нова пошта» 4 робочі дні. На 5 день замовлення автоматично відправляється назад Відправникові. Для отримання відправлення необхідний паспорт, посвідчення особи або додаток «Нова пошта». Доставка здійснюється по всій території України.

Комплектація і цілісність товару

Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і документи при отриманні замовлення. Це можливо зробити при працівниках служби доставки. Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність механічних пошкоджень або відсутність частин безпосередньо при отриманні у відділенні перевізника.

Гарантійне обслуговування

У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання.

Гарантія не надається у наступних випадках:

 • Серійний номер виробу знищений (витертий, затертий) або став нерозбірливим;
 • Серійний номер виробу не відповідає відомостям, зазначеним у гарантійному талоні;
 • На виробі відсутні пломби, наклейки, стікери та інші маркування передбачені виробником;
 • Виріб має сліди некваліфікованого, стороннього втручання або несанкціонованого ремонту;
 • Виріб пошкоджено або він вийшов із ладу у зв’язку з порушенням правил і умов встановлення, підключення, адаптації під місцеві технічні умови покупця, експлуатації, зберігання і транспортування;
 • Дефект викликаний зміною конструкції або програмного забезпечення;
 • Виріб має виражені механічні або електричні пошкодження, отримані в результаті будь-яких дій покупця або сторонніх осіб;
 • Дефект викликаний дією непереборних сил, нещасним випадком;
 • Виявлені сліди потрапляння всередину виробу сторонніх предметів, рідин, комах, хімічних та інших речовин;
 • Дефект викликаний в результаті коливання напруги в мережі живлення, використання неправильного живлення або вхідної напруги, опромінення, електростатичних розрядів (включаючи блискавку), а також інших видів зовнішнього впливу;
 • Звичайне зношування товару обумовленого його експлуатацією;
 • Дефекти, викликані використанням витратних матеріалів, які не відповідають вимогам експлуатації; Вірусного ураження, використання програмного забезпечення, яке не входить в комплект виробу або є неліцензійним.

Примітки по окремих груп товарів.

Для книжок Якщо є поліграфічний брак, що призводить до втрати або перекручування інформації: відсутність друкованого тексту, заминання друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, перевернуті щодо обкладинки сторінки. У випадки виявлення такого роду недоліків, за вами залишається право повернути в магазин раніше придбану книжку протягом 14 днів з моменту отримання. Згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»» від 19.03.1994 року № 172. така продукція належної якості поверненню не підлягає.